top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Siz Sordunuz, Biz Yanıtladık

Designius Art olarak en büyük önceliğimiz kusursuz memnuniyet sağlamaktır. Aşağıdan sıkça sorulan sorular listemize göz atın. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Murano Cam Obje

Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

Şu anda sadece 'Havale/EFT' yöntemiyle ödeme alabiliyoruz.

Alışverişinizi tamamlarken veya site içerisindeki profilinizde; iletişim bilgilerinizi ve adresinizi ekledikten sonra Havale/EFT bilgilerini  doldurup, 'Ödeme Tipi'ni ''Diğer'' olarak seçiniz ve 'Açıklama' kısmına ''Sipariş Numarası''nı yazınız. İlgili bilgilendirmeler en kısa sürede e-mail veya telefon numarası üzeride sizlere iletilecektir.

Deri İşleme El Aletleri

İade şartlarınız nedir?

   1- Satın aldığınız üründen memnun kalmadığınızda, teslimat tarihinden itibaren 3 gün içinde iade sürecini başlatabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   2- Ürünün kırık veya eksik çıkması durumunda, teslimat günü içinde saat 24:00'a kadar iade sürecini başlatmanız gerekmektedir. Ürünün hasarına dair görsel bulundurmanız ve istendiği takdirde bize iletmeniz gerekmektedir.

   3- Kullanılan aksesuar materyallerinin deride tahriş/alerji yapması durumu firmamızın sorumluluğu dahilinde değildir. Sipariş vermeden önce; naylon iplik, deri kordon, metal/ametal zincirlere karşı bir hassasiyetiniz olup olmadığını öğrenmenizi tavsiye ederiz. Böyle bir durum sonucunda iade işlemi başlatılmayacaktır.

Sorun yaşamamanız dileğiyle  :)

Murano Cam Obje

Aksesuara çevrilmemiş ham ürün alabilir miyim?

Elbette. Ürün sayfasında 'Tür' bölümünde 'Obje' seçeneğini, 'Aksesuar Renk ve Cinsi' bölümünde 'Obje' seçeneğini tıklarsanız;

aksesuara dönüştürülmemiş cam objeyi sizlere ulaştırırız.

Her ürünümüzde figürün özelliğine göre halka veya delik bulunmaktadır. Kendi tasarımlarınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Deri Bileklik ve Çanta

* Bu sayfada bulunan tüm görseller 'Adobe Firefly' ile yapay zeka kullanılarak yapılmıştır. Gerçek değildir. Birebir üretimi yapılmamaktadır.

bottom of page